Часто стикаєшся з тим, що рекламодавець думає і навіть просто впевнений, що він знає, що таке реклама і яку саме і де рекламу йому замовляти і розміщувати.

  Але, насправді, не все так просто, навіть зовсім не просто, особливо зараз. Коли багато хто впевнений, що реклама в інтернеті вирішує всі проблеми бизнеса, а телебачення померло.

  Розібратися в тонкощах медіапланування Вам допоможуть в Рекламному Агентстві "БОЙКО".

  Рекламне агентство починало свою роботу, як звичайне байінговое агентство ще в 2000м році, продаючи рекламу спочатку на радіо "Довіра" в Полтаві, потім ми переключилися на інші ФМ, на телебачення, далі настала черга зовнішньої реклами та брендування транспорту і так далі.

Зараз рекламне Агентство "БОЙКО", пропонуючи послуги звичайного рекламного агентства, є і невеликим медіа-холдінгом. В складі агентства-сайт міста Полтави www.0532.ua,агенція має ексклюзивні права в Полтаві на розміщення аудіореклами на радіо "Шансон","Power fm" та "DJ fm" та аудіорекламу в супермаркетах. Окрім цього, ми займаємося зовнішньою рекламою,рекламою в транспорті та на транспорті, виготовляємо вивіски та друкуємо поліграфію.

 Запрошуємо вас до співпраці. Ми впевнені, що вона буде довга!